Blog

powrót
Wróć
04.09.2013

SuperExtraTotalTurboSlim – dlaczego nie uda Ci się schudnąć na diecie cud

Dietetyka
--
metamorfoza, odchudzanie
dieta 1200 kcal

Szczupła w 5 dni! Schudnij 15 kg w miesiąc! Jak schudnąć bez ćwiczeń – tylko z Nami! Moi drodzy o to przed Wami SuperEkstraTurboInnowacyjny Trening z Kijem!

Innowacja w odchudzaniu! Powiemy Ci jak schudnąć!

odchudzanie z kijem

Chcesz schudnąć, ale nie wiesz jak? Nie jesz, ćwiczysz a Twoja waga pozostaje bez zmian? Chcesz schudnąć na Sylwestra a zostały Ci 3 dni? Nic prostszego! Przedstawiamy nasz innowacyjny produkt, będący zupełną nowością na rynku. Może być Twój za jedyne 99 zł, a jeśli złożysz zamówienie teraz, zupełnie gratis dostaniesz dietetyczny jadłospis, bez którego kij Ci nie wystarczy!

„Zobacz, jak się zmieniłam! Zajęło mi to 15 minut.”

jak schudnąć w 5 minut

Powyższe zdjęcia przedstawiają znaną autralijską trenerkę fitness. Poniżej ciąg dalszy jej wypowiedzi.

Chcesz poznać mój sekret? Cóż, najpierw wywaliłam mój pokrowiec na telefon, bo był wieśniacki, zmieniłam kąpielówki na czarne (o rozmiar większe, no i czarny wyszczupla), posmarowałam się samoopalaczem, rozpuściłam sobie włosy, stanęłam trochę wyżej, wciągnęłam brzuch, zarzuciłam swoją chudą rękę na biodro, stanęłam nieco szerzej, odchyliłam ramiona do tyłu i dodałam odrobinę zuchwałego uśmieszku „jestem taka dumna ze swoich wyników”. Odrobinę powiększyłam zdjęcie „przed”, pomniejszyłam „po” i dodałam filtry. Bo filtry zawsze są zajebiste.Po co to wszystko? Nie daj się oszukać przez to, co widzisz w magazynach czy na instagramie. Nigdy nie widzisz setek innych zdjęć, które zrobili, a które nie wyszły tak dobrze.

Nie daj się wciągnąć

Odchudzanie to teraz dobry biznes. Powstają nowe suplementy, czasopisma, kluby, blogi na ten temat. Często twórcy tych cudów nie mają na celu faktycznej pomocy zainteresowanym, a zwyczajnie zwęszyli w tym interes. Żeby dieta miała szansę przynieść długotrwałe efekty musi zacząć się w Twojej głowie. Fakt – po 10 dniach katorżniczej diety uda Ci się schudnąć 3 kilogramy. Odwodnisz się, będziesz miała mniej treści w układzie pokarmowym. Zyskasz worki pod oczami, szarą cerę, zmęczenie. NIE O TO CHODZI. Jeśli patrzysz w lustro i to, co widzisz nie jest tym, co chciałabyś zobaczyć – weź się w garść i zmień nawyki żywieniowe.

Na diecie cud scenariusz zazwyczaj wygląda tak samo

jak schudnac na diecie cud
  1. Masz dużą motywację i optymistycznie parzysz w przyszłość
  2. Zaczynasz męczyć się szukaniem w sklepie kurkumy i przygotowywaniem skomplikowanych potraw
  3. Odczuwasz niedobór kalorii objawiający się brakiem energii
  4. Robisz się złośliwa, nie masz ochoty na wyjścia ze znajomymi, bo trudniej Ci utrzymać dietę
  5. W końcu chudniesz obiecane 5 kg, słyszysz komplementy, czujesz się śwetnie!
  6. Minęły przewidziane 2 tygodnie diety, wracasz do starych nawyków żywieniowych, a Twoja waga do tej sprzed diety lub… wzrasta.

Pamiętaj. Nie potrzebujesz karnetu na fitness za 300 zł. Nie musisz kupować suplementu diety, mimo że w TV słyszałaś, że tylko z nim możesz schudnąć. Nie potrzebujesz osobistego trenera. Nie skupiaj się na diecie cytrusowej, kopenhaskiej, Dukana etc. Jeśli naprawdę chcesz coś zmienić – zmień myślenie. Możesz zaglądać tu po codzienną dawkę inspiracji 🙂

W najbliższych dniach opublikuję tu przykładowy 10 dniowy jadłospis, który będzie miał na celu oczyszczenie organizmu i przyspieszenie metabolizmu, a skutkiem ubocznym  będzie szybsze spalanie tłuszczyku przy maksymalnym zabezpieczeniu tkanki mięśniowej 🙂 Chcę zrobić to najlepiej, jak umiem, więc cierpliwości!

Do zobaczenia,
Monika

Autor wpisu

Monika Ciesielska

Dietetyczka, psychodietetyczka, promotorka "Pozytywnego odchudzania", autorka bestsellerów: książki "Bez liczenia i ważenia" oraz Diet z marketów.

Komentarze

Komentuj jako gość:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

lub
  • Każdy kij ma 2 końce 😀 Jak każda dieta 🙂