O Dr Lifestyle

O Dr Lifestyle

Zajmujemy się edukacją żywieniową. Naszym celem jest zachęcenie jak największej grupy osób do (trochę!) zdrowszego odżywiania. Pokazujemy, że zdrowsze życie jest dla wszystkich i można realizować je na własnych zasadach – bez ogromnych nakładów czasu i pieniędzy. Nasze produkty pomogły schudnąć i zmienić nawyki na zdrowsze już tysiącom osób!

Social media
Nasze kanały:

Monika Ciesielska

Jestem założycielką Dr Lifestyle, dietetyczką i psychodietetyczką, ale moje życie nie kręci się wokół jedzenia – jest jeszcze tyle ciekawych rzeczy do zrobienia! Prywatnie i zawodowo szukam złotego środka między zaangażowaniem w dietę i treningi, a czerpaniu z nich satysfakcjonujących korzyści. Warto robić dokładnie tyle, ile trzeba – ani mniej, ani więcej.

Produkty w duchu zdrowego podejścia
do zdrowszego stylu życia

  • 8 lat temu powstał KzO – kurs online łączący dietetykę i psychodietetykę, w którym znajdują się wszystkie potrzebne informacje i praktyczne wskazówki, żeby kursantka ułożyła realną strategię odchudzania. To nie jest kurs dla wszystkich! Polecamy go kobietom, które chcą raz na zawsze ogarnąć temat redukcji masy ciała – bezpiecznie i skutecznie.
  • Napisałam też książkę o jedzeniu Bez liczenia i ważenia – poradnik dla osób, które nie chcą/nie lubią/chwilowo nie mogą korzystać z diet czy aplikacji do liczenia kalorii.
  • W 2018 roku stworzyłam pierwsze na rynku diety z marketów – plany żywieniowe z prostymi, szybkimi przepisami, do których zakupy robi się w jednym dyskoncie (w Lidlu lub Biedronce), a wszystkie produkty zużywamy w całości. Żeby było taniej i bez marnowania.
  • Dla osób, które chcą poznać więcej moich przepisów, ale nie potrzebują całej rozpiski dietetycznej, przygotowaliśmy ebooki z przepisami,
  • Powstały maty do jogi PRO, o jakich marzyłam! Kosmiczne Koty – wzór z przymrużeniem trzeciego oka, super przyczepność, najwyższa jakość.
  • E-book „Otyłość można wyleczyć” – pozycja dedykowana osobom z BMI>30 a  szczególnie >35. Poznasz nowoczesne metody leczenia otyłości, również te dostępne na NFZ.
  • E-book „W ciąży” – pozycja obowiązkowa dla przygotowujących się, niepłodnych i tych, które już są w ciąży. Zaprosiłam do niego 20 ekspertek. Oprócz porad żywieniowych, suplementacyjnych i psychodietetycznych znajdziesz tu wszystko, co istotne w kwestii dbania o siebie przed&w ciąży. Opisałam tu też swoją historię od 3-letniej niepłodności, przez in vitro, po ciążę.

Moje kwalifikacje

Kursy