Szybki posiłek do pracy przyda się w jeden z tych poranków, kiedy budzik magicznie postanowi nie zadzwonić, włosy nie chcą się układać, na dodatek kawa się skończyła, a Ty musisz już wychodzić do pracy. I nagle “lekko wkurzona” zdajesz sobie sprawę, że nie zdążysz ogarnąć jedzenia.
Tysiące osób polubiły codzienne gotowanie z dietami z marketów – układając plany żywieniowe staramy się, żeby obiady były szybkie i nadawały się do zabrania jako posiłki na wynos. Jeśli masz ochotę przekonać się na własnych kubkach smakowych jak smaczne może być jedzenie na diecie, to zajrzyj do naszego sklepu z gotowymi dietami.
Ale nie oszukujmy się – czasami żyćko tak się komplikuje, że przyrządzenie domowego jedzenia graniczy z cudem.
Bywa, że brakuje czasu, a bywa, że zwyczajnie ochoty – dla mnie to wystarczający argument, żeby nie utopić się z żalu w garnku domowej zupy).
Alternatywą dla sklepowego gotowca nie zawsze jest domowe danie prima sort, a raczej drożdżówka/fast food/obiad na telefon. Z pomocą przychodzą gotowce o niezłych składach, z których można przygotować sensowny, szybki posiłek do pracy – w biegu!
Pojawiająca się w sklepach spożywczych coraz szersza gama produktów z sensownym składem, pozwala na skomponowanie wartościowego posiłku z marketu właśnie w takiej sytuacji. To lepsza opcja niż chodzenie “na głodzie” cały dzień i nadrabianie kalorii wieczorem po pracy. Przychodzę z gotowym rozwiązaniem, a mianowicie to…
Są i takie dni, kiedy zasobów wystarcza tylko na puchatą drożdżówę z cukierni – i to normalne. Ale wykształcone zdrowsze nawyki żywieniowe dopuszczają czasem do głosu tego Aniołka, który radzi, dodać warzywa i owoce do posiłku. To już dużo!
Więc, jeśli chcesz mieć krótką ściągawkę na zabiegane dni, to zapisz te propozycje posiłków i korzystaj w potrzebie.
PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń hormonalnych u kobiet, które może współwystępować z insulinoopornością, problemami z płodnością, trądzikiem czy trudnościami z utrzymaniem prawidłowej masy ciała. Wpływ diety na przebieg PCOS…
W dzisiejszych czasach cukier stał się jednym z największych wrogów naszej diety. W mediach społecznościowych czy w rozmowach ze znajomymi często słyszymy: cukier uzależnia jak kokaina, cukier zabija. Wytykamy go…
“Nie stresuj się tak” – ale by było pięknie, jakby ten tekst kiedykolwiek zadziałał na kogoś, kto jest w swoim szczytowym momencie stresu. Proces odzyskiwania wewnętrznej równowagi jest bardzo złożony…
Zaburzenia z napadami objadania się (BED) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń odżywiania, które charakteryzuje się utratą kontroli nad jedzeniem i towarzyszącym temu poczuciem winy. Choć sporadyczne przejedzenie zdarza się…