Blog

powrót
Wróć
02.01.2021

Słodko-gorzki horoskop dietetyczny + GIFY

Dietetyka
--
horoskop
dietetyczny horoskop

Czy w tym roku schudniesz? Czy będzie Ci się tak chciało, jak Ci się nie chce? Czy opatrzność wreszcie zrozumie, że prosisz o większe piersi i mniejszy brzuch, a nie na odwrót?

Horoskop dla odchudzających się jest oparty na prawdziwych faktach autentycznych udostępnionych przez amerykańskich naukowców z NASA, bo spędzają dużo czasu wśród gwiazd, więc się znajo.

Czyli jest zmyślony. Ale to chyba nic nowego.

Nasza redakcyjna Wróżbitka Monitka specjalnie dla Was usunęła zaćmę z trzeciego oka i uwolniła wszystkie czakry, by zrobić przestrzeń dla synergii z kosmiczną energią i w oparach palo santo poznać przebieg przyszłorocznych wydarzeń.

Z najwyższą precyzyją przewidziała jednak, co nie wydarzy się na pewno.

Doczytaj do końca!

Wodnik – horoskop dietetyczny

Shocked Bridget Jones GIF - Find & Share on GIPHY

W Nowy Rok wejdziesz jak zwykle wielce zdziwiona, że te tygodnie poprzedniego roku, które miały nie zrobić różnicy, jednak zrobiły różnicę. Jako osoba przywiązana do tradycji, znów przytyłaś w grudniu! To ostatni moment, by oszukać przeznaczenie. Ale uważaj! Jeśli nic nie zmienisz w swoim podejściu, Twoje życie i nietycie zmieni się o 360 stopni.

Na wszelki wypadek nie żryj tyle ciastków.

Ryby – horoskop

Fish Gold GIF by Goldfish - Find & Share on GIPHY

Jako Ryba masz chody u złotej rybki, która może spełnić Twoje 3 życzenia pod warunkiem, że nie zażyczysz sobie jędrnych pośladków bez ćwiczeń, dożywotniej anulacji kalorii za słodycze i fastfoody albo odchudzania bez wysiłku.

Jeśli chcesz schudnąć – musisz zapracować na to sama.
I profilaktycznie – też nie żryj tyle ciastków.

Baran – horoskop

Urodzeni pod znakiem barana od najmłodszych lat mają skłonności do  składania samym sobie obietnic bez pokrycia.

To będzie rok wielkich nadziei, dla odmiany – spełnionych.

Byk

https://media.giphy.com/media/l41YzsXqtRcbpuBnq/giphy.gif

W Nowy Rok wjeżdżasz z kopyta! Byk chwyci ten rok za rogi.

Moja szklana kula mówi, że w tym roku  będziesz lubiła jeść równie dużo, co dotychczas, więc dla własnego bezpieczeństwa ruszże się w końcu tak, jak lubisz, zamiast szukać najładniejszych legginsów do biegania, którego nienawidzisz.

Wybierz aktywność, która budzi w Tobie najmniejszy opór i zacznij to robić!

Bliźnięta – horoskop dietetyczny

Horoscope Gemini GIF by BuzzFeed Animation - Find & Share on GIPHY

Fakty astrologiczno-historyczne w postaci wielu znanych dyktatorów spod znaku Bliźniąt potwierdzają, że potrafisz zjednać sobie ludzi. Z ich pomocą zrealizujesz swoje sylwetkowe cele. Jednak Ty też pamiętaj, że mówiąc, że w weekend się nie liczy nie sprawiasz, że 104 dni w roku przestają mieć znaczenie.

W tym roku dostaniesz dużo motywacji od członkiń najbardziej pozytywnej grupy wsparcia w odchudzaniu na całym fejsbuku.

Rak – horoskop

Horoscope GIF by BuzzFeed Animation - Find & Share on GIPHY

Gwiazdy Ci sprzyjają. Wygląda na to, że w Nowym Roku zrealizujesz postanowienia, które powinnaś była odhaczyć w poprzednich, bo w przedostatnim przepisałaś je z listy celów na przedprzedostatni, na które miałaś chrapkę już kilka lat temu.

O ile pogodzisz się z tym, że aby coś się zmieniło, to Ty musisz coś zmienić.

Lew – horoskop

Aww Lion GIF - Find & Share on GIPHY

Zachowaj czujność, bo w przeciwnym razie spotka Cię coroczne #rozczarowanko. Uważaj na zwyczajowy-tylko-jeden-kawałeczek czekolady, który niespostrzeżenie zamienia się w całą tabliczkę. W tym roku Twoja samodyscyplina zostanie wystawiona na próbę wiele razy i albo będzie dyscyplina, albo będzie to samo, co zwykle.

Panna – horoskop

Beyonce Knowles Queen GIF - Find & Share on GIPHY

Wygrałaś życie, urodziłaś się pod jedną gwiazdą z Beyonce. Ufając matce wszystkich nauk – astrologii – zakładam, że nie muszę życzyć Ci niczego dobrego, bo wszystko już masz, sądząc po przedstawicielce Twojego znaku zodiaku Pannie Carter. Prawda?

A jak nieprawda, to reklamacji, skarg i zażaleń nie przyjmujemy. Ale Ty możesz się ogarnąć, drzemie w Tobie pierwiastek Bijąs!

Zachowaj szczególną ostrożność, kupując ciastka i czipsiki dla niezapowiedzianych gości. Obie wiemy, że nie są dla gości.

Waga

Loop Goals GIF by leeamerica - Find & Share on GIPHY

Trzeba mieć prawdziwego pecha, żeby urodzić się pod znakiem Wagi. Jako zodiakalna waga wiem, że to przesądza o wszystkim. My,Wagi,mamy najbardziej przesrane. Nazwa naszego znaku zodiaku zadarła z królową elektrośmieci. Będzie się na nas mścić wahaniami i stagnacją, oszuka nas w tym roku wiele razy.

Na szczęście jest na to rada. Waga, jak na zodiakalną wagę przystało,nienawidzi być ignorowana. Olej ją, rób swoje, a efekty Cię zaskoczą.

W końcu i waga (s)padnie z wrażenia!

Skorpion – horoskop

Horoscope GIF by BuzzFeed Animation - Find & Share on GIPHY
Nadchodzi doskonały czas na rozpoczęcie odchudzania. Skorpiony właśnie teraz znajdują się pod wpływem szczęśliwej gwiazdy. Przepowiednia głosi, że w styczniu kalorie liczą się tylko ze zdrowego jedzenia, niezdrowego możesz zjeść w opór!

Z kolei horoskop na luty mówi, że styczniowy to była jednak pomyłka, ale kto by się tym przejmował. Zawsze można powiedzieć, że to dżinsy Cię pogrubiają, a nie kolejne kilogramy na plusie.

A można też wziąć się do roboty i zrobić szach-mat wredne horoskopy! Udowodnij im, że się mylą.

Nadchodzi doskonały czas na rozpoczęcie odchudzania. Skorpiony właśnie teraz znajdują się pod wpływem szczęśliwej gwiazdy. Przepowiednia głosi, że w styczniu kalorie liczą się tylko ze zdrowego jedzenia, niezdrowego możesz zjeść w opór!

Z kolei horoskop na luty mówi, że styczniowy to była jednak pomyłka, ale kto by się tym przejmował. Zawsze można powiedzieć, że to dżinsy Cię pogrubiają, a nie kolejne kilogramy na plusie. A można też wziąć się do roboty i zrobić szach-mat wredne horoskopy!

Udowodnij im, że się mylą. Bo moja szklana mówi, że właśnie tak jest! Skorpionie, daj sobie jeszcze jedną szansę!

Strzelec – horoskop

Cat GIF by LookHUMAN - Find & Share on GIPHY

Astrolegenda głosi, że gdy Strzelec chce schudnąć musi złożyć kwadratową chustę na pół, by powstał charakterystyczny trójkąt illuminati. Następnie należy na nim usiąść, a twarz koniecznie skierować w stronę najbliższej loży masońskiej i czekać na dalsze instrukcje.

Z kolei nauka mówi, że wystarczy wygenerować deficyt kaloryczny, ale kto by tam w to wierzył.

Ty uwierz!

Koziorożec – horoskop

Shia Labeouf Magic GIF - Find & Share on GIPHY

W Twoim życiu będzie mniej dramatu, a więcej brokatu. Niby nie zmieni się nic, a jednak zmieni się wszystko. Charakterystyka twojej wibracji numerologicznej sugeruje, że liczby zaczną Ci sprzyjać. Więcej w portfelu, mniej na wadze.

Stracisz kilogramy, jeśli zaoszczędzisz pieniądze na czipsikach i winku.

Co nie wydarzy się w tym roku

GIF by Anne Horel - Find & Share on GIPHY

Na nic się zdadzą czary i magia, wylewanie smutków i żali, obiecanki cacanki, a głupiemu radość. Gwarantuję Ci, że w tym roku NIE powstanie metoda skutecznego odchudzania niewymagająca Twojego osobistego zaangażowania.

Nie ma na to najmniejszych szans. Może w dalekiej przyszłości amerykańscy naukowcy staną na wysokości zadania i opracują magiczną tableteczkę odchudzającą szybko i bez skutków ubocznych. Ale w tym roku to się na pewno nie stanie, masz moje słowo.

Chcesz schudnąć w tym roku? Będzie potrzebne zwiększenie aktywności i zmiany w obrębie talerza. Z tym drugim mogą pomóc zupełnie nowa (nowe przepisy!) Dieta Lidlowa i Jadłospis z Biedry z super bonusami.

Po zakupie jadłospisów przez 10 tygodni, co poniedziałek będziesz dostawać ode mnie wspierające maile. Pomogę Ci przekuć chwilową motywację w trwałą samodyscyplinę i będę rozdawać energetyczne kopniaki, żebyś nie poddała się, nim zobaczysz pierwsze efekty.

To ostatnia szansa na realizację celów w tej dekadzie. Zrobimy to razem!

Nowe diety z marketów

A jeśli chcesz kupić taniej, zajrzyj do działu Outlet, gdzie 4-tygodniowe diety możesz kupić w cenie 2-tygodniowych.

Autopromocja: diety z marketów mojego autorstwa są dobrze zbilansowane, wszystko kupuje się w jednym sklepie, gotuje się tanio i szybko. Spełniają też założenia diety przeciwzapalnej.

Zrobiłam promocję na pakiety 4-tygodniowe (ceny w sklepie są już obniżone o dodatkowe 40 zł)

Najbardziej opłaca się kupić właśnie ten pakiet na 28 dni – każdy tydzień to zupełnie inne przepisy niż w poprzednich.

Gratis dołączamy rzeczowy poradnik rozsądnej suplementacji – CO WARTO SUPLEMENTOWAĆ – BEZ ŚCIEMY! Znajdziesz w nim omówienie najczęstszych niedoborów pokarmowych i przegląd konkretnych preparatów dostępnych na rynku. Jeśli tylko są dostępne leki z danej kategorii, wymieniamy je w pierwszej kolejności, a jeśli są dostępne wyłącznie suplementy to szukamy tych najlepszej jakości!

Żarty się skończyły, bierzemy się do roboty!

A tak naprawdę, to się nie skończyły, bo jeśli przejdziecie ze mną na jasną stronę fit mocy, to będziemy dużo śmieszkować, bo to nie jest sprawa tycia i śmierci.

Zdrowe życie jest ważne, ale nie trzeba się nim aż tak stresować (stres zdrowy nie jest z całą pewnością). Do samej majówki będę pokazywać Ci moje podejście do skutecznego odchudzania. Nie jest najzdrowsze na świecie, nie jest idealne, ale jest warte spróbowania.

Dla mnie sam progres jest ważniejszy, niż perfekcja.

Może właśnie takie pozytywne, wyluzowane podejście jest tym, czego Ci trzeba. Szczególnie, jeśli wiele razy robiłaś akcję Nowy Rok, Nowa Ja, która kończyła się szybciej, niż styczeń. Zapraszam Cię na darmowe szkolenie, w którym omówię sposoby na elastyczne podejście do diety – jak jeśc to, co lubisz, jak często pozwalać sobie na słodycze i fast foody, jak szukać zamienników do fit produktów, za którymi nie przepadasz.

Autor wpisu

Monika Ciesielska

Dietetyczka, psychodietetyczka, promotorka "Pozytywnego odchudzania", autorka bestsellerów: książki "Bez liczenia i ważenia" oraz Diet z marketów.

Komentarze

Komentuj jako gość:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

lub
 • hehehehe 🙂

 • Zachęcona wpisami na instagramie od 4 dni ja (i rodzina mimo woli , bo ja gotuje) jem według twojej diety plus ja ćwiczę 30 min . Niby nie wiele ale dla mnie duża zmiana. Na razie duże DZIEKUJE za motywacje

 • Link z zapisem na webinar nie działa

  • Spróbuj ponownie, już kilkaset osób się zapisało

   • Dziękuję, teraz działa. Już się zapisałam

 • nie mogę się doczekać 3 stycznia 🙂 dieta biedronkowa letnia działała na mnie super, mam nadzieję, że tak samo będzie i z zimową

 • „Wróżbitka Monitka specjalnie dla Was usunęła zaćmę z trzeciego oka” – skisłam XD

  U mnie (wodnik) horoskop bardzo chybił – w grudniu schudłam, bo miałam grupę żołądkową przed samymi świętami 😉 Taki trik!

  • W grudniu straciłam 2,5kg a po świętach mam jedynie 0,5 na plusie! To jakby cud dla Wodnika 😀

   Nie spocznę na laurach, obiecuję!

 • Hahahahaha! W samo sedno! Jako prawdziwy wodnik zawsze redukuję od stycznia do max. maja, potem utrzymanie do września/października, potem wlatuję w lekką masę i w grudniu jestem najgrubsza (te ostatnie tygodnie….) iiii od stycznia znów to samo jedyne co się nie zgadza to zdziwienie, poza tym prawda

 • Mój horoskop w punkt! <3

 • Hej, czy mogłabyś napisać, w jakich miejscach byliście w Tajlandii (i jak się przemieszczaliście)? Interesują mnie zwłaszcza te rajskie, puste wysepki 🙂

  Pozdrawiam i dziękuję za mnóstwo inspirujących wpisów na blogu. Dzięki, że jesteś 🙂

  • Koh Chang -> Koh Kood (gdybym miała wybrac jedną z dwóch, to Koh Kood). Transport: https://boonsiriferry.com/en

   • Dzięki! No i jeszcze jedno: gdzie znaleźć etyczne sanktuaria dla słoni?

    • Pattaya

 • Mój horoskop w punkt! <3

 • Jestem wodnikiem, przybieram na wadze, ale tak ma być. I będę jeść ciastki, ile tylko chcę 😀

  • Ja nie jestem wodnikiem i też będę jeść ciastki ;D wszyscy jedzmy, tylko mądrze! 😉