Tanie i zdrowe produkty spożywcze – czy można jeść wartościowe rzeczy nie wydawać przy tym majątku?Odpowiednie planowanie posiłków, zakupy z listą, sensowne korzystanie z promocji, minimalizowanie wyrzucanej żywności daje naprawdę sporo korzyści dla budżetu, często niezauważalnych gołym okiem.
Owszem, można mieć to swoje zdrowsze żyćko z różnymi droższymi produktami, typu nasiona chia, jagody goji, acai, chlorella, morwa itd. No właśnie – można, ale nie trzeba. W zwykłych sklepach typu Lidl czy Biedronka kupisz to, co trzeba, by jeść zdrowo. Sprawdź jakie produkty warto włączyć do diety, które przy okazji nie nadszarpną zbytnio Twojego portfela w inflacyjnych czasach.
Przeczytaj także: Ile kalorii ma jabłko i czy warto włączyć je do swojej diety?
Więcej: Ile kalorii ma banan? Fit przekąska czy ukryta bomba kaloryczna?
[autopromocja]
W poradniku dołączonym do najnowszej edycji jesienno-zimowych diet z marketów znajdziesz informacje o tym jak kupować i gotować taniej, ale nadal zdrowo i wartościowo! Zbiór wskazówek i tipów oszczędnościowych w jednym miejscu.
PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń hormonalnych u kobiet, które może współwystępować z insulinoopornością, problemami z płodnością, trądzikiem czy trudnościami z utrzymaniem prawidłowej masy ciała. Wpływ diety na przebieg PCOS…
W dzisiejszych czasach cukier stał się jednym z największych wrogów naszej diety. W mediach społecznościowych czy w rozmowach ze znajomymi często słyszymy: cukier uzależnia jak kokaina, cukier zabija. Wytykamy go…
“Nie stresuj się tak” – ale by było pięknie, jakby ten tekst kiedykolwiek zadziałał na kogoś, kto jest w swoim szczytowym momencie stresu. Proces odzyskiwania wewnętrznej równowagi jest bardzo złożony…
Zaburzenia z napadami objadania się (BED) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń odżywiania, które charakteryzuje się utratą kontroli nad jedzeniem i towarzyszącym temu poczuciem winy. Choć sporadyczne przejedzenie zdarza się…